Masaże  orientalne, są oparte o idee połączenia, więc mogę zapożyczyć inne techniki utrzymując indywidualny dla ciebie dedykowany charakter masażu.

Stawka jest jedna stała dla każdego zabiegu mógł posmakować każdego z nich  bez argumentu ceny.

Przed  zabiegiem rozwiążesz test na Dosze - twój typ osobowości, co do którego  dobiorę herbatkę, olej którym będę wykonywał zabieg jak i sposób jego wykonania. Twoje uwagi są dla mnie cenne, na każdym etapie zabiegu. Liczę na twoją współpracę... 

Masaż hawajski Lomi Lomi Nui, nazywany masażem "kochających rąk", uznawany jest za jeden z najcudowniejszych masaży świata. U podstaw działania masażu leży filozofia huny, łącząca ciało, umysł i ducha. Masaż jest symbolem przychylności i szacunku dla pacjenta, a oznakę tego stanowi czuły dotyk, którego celem jest przywrócenie harmonii pacjenta z samym sobą i otoczeniem. Tylko w zdrowym i odprężonym ciele, pozbawionym napięć, niepokoju, urazów, depresji, strachu, smutku, blokad energetycznych i stresu, może dobrze funkcjonować duch i dusza.

Medycyna tybetańska jest jednym z najstarszych systemów medycznych. Masaż tybetański jest bardzo silnym i skutecznym zabiegiem energetycznym łączącym w sobie elementy masażu klasycznego, leczniczego, refleksoterapii oraz bioterapii. Zasadniczym celem masażu tybetańskiego jest oczyszczenie a następnie wydalenie z organizmu toksyn i złogów. Cechą charakterystyczną omawianego zabiegu jest możliwość wystąpienia nieprzyjemnych objawów, które nie powinny budzić niepokoju, ponieważ są świadectwem oczyszczania organizmu. Masaż tybetański polecany jest głównie dla osób cierpiących na dolegliwości chroniczne.


Masaż Ajurwedyjski Abhyanga - Abhi” w sanskrycie znaczy: do, w kierunku, a „ang” jest związany z pojęciem ruchu, tak więc Abhyanga oznacza wprowadzenie energii do organizmu i wyprowadzenie z ciała toksyn poprzez przemieszczanie ich do systemów wydalniczych.

Masaż indonezyjski (balijski) Masażu balijskim wykorzystuje się głębokie oddziaływanie dłońmi, elementy jogi, akupresury i refleksoterapii . Jednostajny powolny rytm, połączony z intensywnymi głaskaniami, uciskami, rozcieraniami, w takt  powolnej  rytmicznej muzyki, rozluźnia, uwalnia od napięć, przywraca harmonię, wprawiając w głęboki relaks.

Masaż Tajski bywa nazywany jogą dla leniwych. Masowana osoba przyjmuje w trakcie masażu wiele pozycji właściwych dla jogi. Masaż zaczyna się od stóp kierując się w kierunku głowy, ciało jest delikatnie poruszane, rozluźniane i rozciągane.
Tajski masaż wykorzystuje też techniki odblokowywania kanałów energetycznych Sen (meridianów) w tradycyjnym ujęciu tajskim. Według medycyny współczesnej (odnoszącej się do metod leczenia opartych na doświadczeniach naukowych) tradycyjny masaż tajski jest zabiegiem kwalifikowanym do grupy zabiegów czy technik mobilizacyjnych, technik powięziowych, oraz manipulacyjnych kręgosłupa i kończyn. Wykonywany profilaktycznie poprawia kondycje fizyczną, psychiczną, intelektualną i duchową - podnosi odporność organizmu

Masaż Shiatsu odbywa się na macie lub na materacu. Osoba masowana jest ubrana w luźne spodnie i bluzę z lekkiej tkaniny. Samo masowanie ciała ma drugorzędne znaczenie, ważny jest nacisk wykonywany rękami, łokciami albo stopami. Osoba masowana przyjmuje wiele różnych pozycji:leżenie tyłem, przodem i na boku oraz postawy odwróconej i siedzącej.

Masaż TUI-NA ten wywodzi się z tradycyjnej medycyny chińskiej. Kręgosłup w Chinach nazywany jest "drzewem życia", dlatego zdrowy kręgosłup to zdrowy i szczęśliwy człowiek. Choroby kręgosłupa nawet te drobne mają wpływ na cały organizm i prawidłowe funkcjonowanie narządów wewnętrznych. TUI – NA jest metodą kompleksową likwidującą przyczyny a nie skutki choroby. Stanowi jeden z najstarszych systemów rehabilitacji i profilaktyki zdrowia.